понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Груевски ќе промовира нови мерки за младите

gruevski-profilna-640x427

Поврзани вести

Претседателот на ВМРО – ДПМНЕ, Никола Груевски, ќе се обрати и ќе промовира нови мерки за младите.

 

Најчитани вести