сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Груевски ќе се сретне со лидерите од коалицијата „За подобра Македонија“

gruevski

Последни вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и премиер Никола Груевски денеска ќе се сретне со лидерите на политичките партии од коалицијата „За подобра Македонија“.

Редовната средба ќе се одржи во Порта Македонија.

 

Најчитани вести