петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 43

Груевски на божиќна миса во католичката црква

nikola-gruevski-011

Поврзани вести

По повод големиот христијански празник Божик, претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски ќе присуствува на божиќна миса во католичката црква „Пресветово Срце Исусово“ во Скопје.

Најчитани вести