недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 12

Груевски на приемот на петтата генерација на слушатели на почетната обука во Академија за судии и јавни обвинители

gruevski izjava

Последни вести

Премиерот Никола Груевски, денеска ќе присуствува на свеченост по повод приемот на петтата генерација на слушатели на почетна обука во Академијата за судии и јавни обвинители.

Почетокот на настанот е предвиден за 14 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести