понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 18

Груевски на промоција на 15 нови дела

novi-dela

Последни вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денес ќе присуствува на промоција на 15 дела од проектот „Врвови во светската историја, филозофија, психологја со психоанализа“.

Според најавите настанот ќе се одржи во Археолошкиот музеј.

Најчитани вести