вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Груевски на промоција на Лабораторијата за испитување на енергетска ефикасност на објекти

gruevski

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски, денеска ќе присуствува на промоција на Лабораторија за испитување на енергетска ефикасност на објекти, инсталирана на Градежниот факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“- Скопје.

Почетокот на настанот е предвиден за 11,30 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести