вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Груевски на пуштање во употреба на фабриката на „Антура“ во Кочани

gruevski-640x396

Последни вести

Премиерот Никола Груевски денеска ќе присуствува на пуштање во употреба на фабрика на холандската компанија „Антура“ во општина Кочани.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:30 часот.

Најчитани вести