петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Груевски на пуштање во употреба на основно училиште во Петровец

gruevski500

Последни вести

Премиерот Никола Груевски денеска ќе присуствува на пуштае во употреба на основното училиште „Кочо Рацин“ во општина Петровец.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:00 часот.

Најчитани вести