недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Груевски на средба со потпретседателот на корпорацијата „Амфенол“

gruevski-za-itar-tass

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски денеска во Владата ќе се сретне со потпретседателот на корпорацијата „Амфенол“, Џон Тренор и генералниот директор на автомобилската групација при Амфенол корпорацијата.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести