петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 40

Груевски на средба со високи претставници на компанијата „Монтанте“

gruevski111

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски денескa ќе оствари средба со претставници на италијанската компанија „Монтанте“.

Средбата ќе се одржи во просториите на Владата, со почеток во 14:00 часот.

 

Најчитани вести