сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Груевски на свечена академија по повод 11 Октомври

gruevski-cestitka

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски денес ќе присуствува на Свечена академија по повод празникот 11 Октомври – Ден на народното востание.

Настанот ќе се одржи во Македонскиот народен театар.

 

Најчитани вести