петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Груевски на свечената акедемија по повод Свети Сава

gruevski-promocijaenciklop

Поврзани вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денеска ќе присуствува на свечената акедемија по повод празникот Свети Сава.

Настанот е закажан во Македонскиот Народен Театар.

Најчитани вести