четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 7

Груевски на свечено отварање на компанијата Икс Трејд

gruevski-investicija500

Поврзани вести

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на свечено отворање на странската компанија Икс Tрејд (МТС Трејдинг Солушнс).

Настанот ќе се одржи во новите простории на компанијата во Бизнис центарот ОВС (Плоштад Македонија).

Најчитани вести