понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Груевски со семејството на летување во Турција

gruevski

Последни вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски следните денови ќе летува со своето семејство во Република Турција.

Груевски ќе престојува во приватна режија и аранжман.

Најчитани вести