петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Груевски во посета на новиот објект на Институтот за заболувања кај децата

gruevski111

Последни вести

Премиерот Никола Груевски денеска ќе присуствува на церемонија по повод завршување на градежните активности на новоизградениот објект на ЈЗУ Институтот за белодробни заболувања кај децата – Козле, Скопје.

Почетокот на настанот е предвиден за 13:30 часот.

Најчитани вести