четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Груевски во посета на СОС Детско село

gruevski-profilna-640x427

Последни вести

Премиерот Никола Груевски, денеска по повод новогодишните празници ќе ги посети децата од СОС Детското село.

Почетокот е предвиден за 13:00 часот.

Најчитани вести