сабота, 31 декември 2016  |  Вести денес: 20

Груевски за Водици во Гостивар

gruevski_1904_g111_7

Последни вести

По повод чествувањето на празникот Богојавление-Водици, Претседателот на ВМРО ДПМНЕ,  Никола Груевски, ќе присуствува на чинот на положување на Светиот крст во водите на реката Вардар во општина Гостивар.

Најчитани вести