вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Груевски: Задоволен сум од нашите ракометари

mkd_reprezentacija

Последни вести

На крајот на емисијата „Јади бурек“ премиерот Никола Груевски истакна дека и покрај бројните обврски наоѓа време и редовно да ги следи натпреварите на македонската ракометна репрезентација.

-Досега е добро. Задоволен сум од нашите ракометари, рече тој.

Најчитани вести