петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Група непознати лица пукале во маж од Волково

pistol

Поврзани вести

Група непознати лица пукале во педесет и седумгодишниот В.С. од Волково.

Групата доша пред неговата куќа, а еден од нив пукал во В.С. со пиштол и го погодил во десната надколеница.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести