понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Хајди Клум во ново жешко издание

hajdi_1-nasl

Последни вести

Хајди Клум е новото заштитно лице на модната куќа Бендон откако интимната линија на Ел Макферсон беше ребрендирана во инитимна линија на Хајди Клум.

hajdi_1

Додека ја снимаше новата кампања 41-годишната манекенка со сигурност е интимна со камерата со цел што подобро да го промовира брендот.

hajdi_2

Хајди и овој пат остави многу малку на имагинацијата и покажа дека има совршено тело за промовирање на жешка долна облека.

hajdi_3

фото: dailymail.co.uk

Најчитани вести