петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Хајди и нејзиниот необичен фустан

Покрај големиот број блескави тоалети на доделувањето на ЕМИ наградите Хајди Клум се истакнуваше со нејзиниот необичен фустан.

hajdi-naslovna

Последни вести

Покрај големиот број блескави тоалети на доделувањето на ЕМИ наградите Хајди Клум се истакнуваше со нејзиниот необичен фустан.

Хајди и нејзиниот необичен фустан

Хајди и нејзиниот необичен фустан

Дури и на 42 години, Хајди во креација на Версаче покажа зошто многумина велат дека таа има една од најубавите фигури во Холивуд. Моделката која во последно време е актуелна со телевизиското шоу „Проект писта“ го покажа совршеното тело во нејзиниот необичен фустан.

Хајди и нејзиниот необичен фустан

Хајди и нејзиниот необичен фустан

Според некои станува збор за вистински погодок, а има и такви на кои оваа малку поавагардна креација воопшто не им се допаѓа. Што мислите вие?

Најчитани вести