сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Хакната страната на Македонски Железници Транспорт

Screenshot_20

Последни вести

Косовската сајбер елита ја хакна веб страната на Македонски железници Транспорт. На веб страната тие се претставуваат како албански хакери и стои двоглавиот орел.

Во позадина оди албанска песна.

Како изгледа сега можете да погледнете тука.

Најчитани вести