среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Хаусмајсторот од општина центар ужива во луксузно „ауди“

hausmajsot-koco-stojcevski

Поврзани вести

Колкава ли е платата на хаусмајсторот во општина Центар, сега раководител на инспекциската служба, ако со неа успеал да го купи ова бесно Ауди модел А5, прашува порталот „Пресс24“.

Најчитани вести