среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Хиподром и Маџари без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради дефект на шибер затварач профил Ф-100 милиметри на улица „Благоја Стевковски“, без водоснабдување ќе останат корисниците од населбите Хиподром и Маџари од 10:20 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести