понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Хит оглас: Се продава Формула за 400 евра

formula

Поврзани вести

Несекојдневен оглас го „запали“ целиот регион. Во оглаот стои дека Србин продава Формула од 1990. година за само 400 евра.

Станува за рачно изработено возило, а на интернет огласникот Половни автомобили детално е се објаснето.

formula1

Цената е 400 евра, а доколку се најде сериозен купувач може да дојде и до намалување на истата.

 

Најчитани вести