недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Хорор: Битолчанец двапати силувал 12-годишнo девојче

pedofil

Поврзани вести

Грозоморен настан викендов ја потресе Македонија – Битолчанец двапати силувал 12-годишнo девојче.

Во текот на вчерашниот ден во 16 часот и 30 минути во полицијата во Битола, се јавила 49-годишната М.А. и пријавила дека во два наврати, истиот ден, како и пред една недела, во куќа каде живее нејзината 12 годишна внука, нејзиниот зет за ќерка, 45-годишниот В.А. ја силувал.

Мажот бил приведен, а од страна на полицијата е поднесена кривична пријава.

Најчитани вести