четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 35

Хорор: Пронајден мртов маж со отсечени раце и нозе

horor

Последни вести

Машки труп е пронајден денеска околу 13 часот во гаража од станбена зграда во Мирјево.

Жртвата е идентификувана како Д.М. (61) и станува збор за страотно убиство. Имено според полицијата од телото се отсечени и рацете и нозете.

Увидот и истрагата е во тек.

Најчитани вести