недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 52

ХОРОР: Се самозадоволувал пред деветгодишно девојче

pedofilija1

Последни вести

Деветгодишно девојче од Свети Николе доживеало хорор кога вчера околу 12 часот додека се симнувала по скалите во влез од зграда била пресретната од страна на непознато лице по што истиот ги соблекол тренерките и полово се задоволувал пред неа.

Девојчето се исплашило и побегнало.

-Истиот ден во времето од 18 до 19 часот во присуство на ОЈО од Свети Николе и претставник од ЦСР- Свети Николе од страна на девојчето било извршено препознавање и бил утврден идентитетот на лицето. Станува збор за В.О.(46) од Свети Николе, информираат од полицијата.

Оттаму додаваат дека се работи на целосно расчистување и документирање на настанот по што ќе биде поднесена соодветна кривична пријава.

Најчитани вести