вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Хорор во Врапчиште: Ја убил сопругата со секира, па се предал

stop-policija-srbija

Поврзани вести

Грозоморно убиство денес ја потресе Македонија.

Маж од Врапчиште синоќа околу полноќ ја убил својата сопруга со секира, а потоа сам се предал во полициска станица, пишува Прес 24.

Убиството се случило во семејната куќа, а неофицијално, мотив се нерасчистени семејни односи.

Осомничениот моментално е во полиција.

Најчитани вести