сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Фатен убиецот кој изврши тројно убиство во Кавадарци

ubieccc

Последни вести

Полицијата го фати 40-годишниот Тони С. кој е осомничен за тројното убиство кое завчера го потресе Кавадарци.

Осомничениот како што информираат од МВР е уапсен во близина на гробиштата во Кавадарци. Во куќата на Тони бил пронајден пиштол со два куршуми.

Според последните информации убиените Илија (61), 56-годишната Билјана и нивнта 33-годишна ќерка Снежана се застрелани со пиштол кој осомничениот го поседувал со дозвола.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести