понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Хулигани на СДСМ вечерва ја нападнале Ивона Талевска!

policija4_thumb_medium500_282

Последни вести

Група Хулигани на СДСМ вечерва пред Собранието ја нападнале главната и одговорна уредничка на весникот Вечер и снимателот на ТВ Сител.

Според се уште неофицијалните информации, демолиран е и еден службен автомобил на телевизијата.

Талевска и снимателот кои биле на работното место и си ја извршувале својата професионална задача полесно се повредени.

Информaцијата за Курир ја потврдиле извори од телевизијата.

Најчитани вести