сабота, 27 мај 2017  |  Вести денес: 33

Хулиганите на Заев повторно со насилства (ВИДЕО)

Повторно немир, тензична атмосфера, страв се чувствува на скопските улици од дивеењето на насилниците на СДСМ и СОРОС.

Хулиганите на Заев повторно со насилства

Хулиганите на Заев повторно со насилства

Последни вести

И денешниот протест организиран од СДСМ и соросовите НВО не поминува без насилства и инциденти.

Повторно немир, тензична атмосфера, страв се чувствува на скопските улици од дивеењето на насилниците на СДСМ и СОРОС.

Најчитани вести