четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Хуманитарен концерт за Србија и БиХ во Скопје

10377382_712077195500085_4403665841760020665_n-650x240

Поврзани вести

Хуманитарен концерт за Србија и Босна и Херцеговина ќе се одржи на 28 мај во салата Борис Трајковски во Скопје.

На концертот ќе настапат Влатко Стефановски, Каролина Гочева, Ареа, Нокаут, Тони Зен и Кристина Арнаудова.

Влезниците за концертот ќе бидат во продажба од 21 мај по цена од 500 денари. Во продажба ќе бидат пуштени 10 илјади влезници.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести