петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

И во наредните денови магла и облачно

магла

Поврзани вести

И во наредните денови по котлините ќе има појава на магла и ниска облачност.

Промена на времето се очекува во недела, кога ќе дува умерен југоисточен ветер и ќе има врнежи од дожд.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести