сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 51

Идеи за декорација на велигденската трпеза

trpeza

Поврзани вести

Едно од главните обележја на велигденските празници е свечено поставената трпеза, која го подигнува празничното чувство и создава весело расположение. Еве неколку декорации на велигденската трпеза кои ќе ја разбудат фантазијата:

 

ve
ve1

Најчитани вести