вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

Илјадници прилепчани дадоа поддршка за избори на 5-ти јуни (ФОТО)

Граѓаните на Прилеп масовно излегоа да дадат поддршка и да испратат порака за избори на 5-ти јуни и ставање конечен крај на кризата предизвикана од СДСМ и Зоран Заев.

Илјадници прилепчани дадоа поддршка за избори на 5-ти јуни (ФОТО)

Илјадници прилепчани дадоа поддршка за избори на 5-ти јуни

Последни вести

Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ) вечерва одржува повеќе граѓански собири ширум Македонија.

prilep-3

prilep-2

Најчитани вести