недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Мислите дека е старица? Погледнете подобро!

ilustracija--umetnik

Поврзани вести

Уметникот Сеок Јеонг Хејон од Јужна Кореја создаде прекрасна илустрација за животот.

Младите ги гледаат повозрасните како кревки и слаби, но нивните приказни секако не се такви…

Погледнете…

Amazing Timelapse Drawing by vireality

Најчитани вести