вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Има ли крај на лудилото на СДСМ и соросовите медиуми: Заев се претставува како Бонапарта

Иста изјава од лидерот на СДСМ Зоран Заев дадена во обид да се одбрани неспособноста на техничкиот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски е објавена денес во два медиуми под контрола на СДСМ.

zaevzaevvv

Поврзани вести

Иста изјава од лидерот на СДСМ Зоран Заев дадена во обид да се одбрани неспособноста на техничкиот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски е објавена денес во два медиуми под контрола на СДСМ.

Во објавениот текст на порталот Либертас каде шефува Ацо Кабранов, јасно се наведува дека изјавата на Заев е дадена за овој портал.

slika1

Лидерот на СДСМ изгледа сака да се претставува како Бонапарта. Така, истата изјава ја пренесува и сајтот Доказ, каде авторот на веста наведува дека во „инбокс“ му била испратена изјавава од некој кој се потпишал како Бонапарта.

slika2

Најчитани вести