петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Имај секс со Неимар, Оскар, Рамиреш…

IMAJ SEKS SO NEIMAR

Последни вести

Точно дека има неколку големи пропусти, особено околу изградбата на стадионите, но домаќинот на престојниот Мундијал во Бразил се има надминато кога е во прашање безбедниот секс.

Пред неколку дена во Бразил беа пуштени во употреба „официјалните кондоми”, кои се направени специјално на најважниот спортски настан во 2014 година.

Кондомите се од марката „Пруденце”, а се комбинација од зелена и жолта боја и на нив има испишано број и е напишано името на репрезентативецот на Бразил. Производителот на кондомите очекува голема заработувачка со оглед на тоа што бројот на проститутки во Бразил се зголемува како што се ближи стартот на Мундијалот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести