недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Имам речиси 50 години, не знам дали некогаш ќе бидам мајка

103221678

Последни вести

Холивудската актерка Џенифер Анистон ги критикуваше американските таблоиди кои не престануваат со шпекулациите за нејзината бременост.

Немирот е уште поголем бидејќи Џастин Тери (43) , вереникот на Џенифер Анистон (46), очајно сака дете, а таа не може да забремени.

– Биолошкиот часовник се побрзо отчукува. Не знам дали некогаш ќе бидам мајка, а тие и кога ќе имам 50 години ќе пишуваат дека сум бремена, рече луто актерката.

Најчитани вести