петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Ина Многуфина: Ова е бомбата!

ina_mnogufina

Последни вести

-Не ме прашувајте ништо, ова е бомбата…бек оф од другарите ми бичес! ФМП!

bombata

Инаку, Трендо веќе одговори на прозивките откако беше споменат во денешната “бомба“ на Заев…

Најчитани вести