понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Инџиково денеска без вода

voda

Последни вести

Поради  дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри во село Инџиково, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место.

Корисниците ќе немаат вода од 8:30 часот па се до санирање на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести