Магазин

ФОТО: Ирина Шајк целосно гола во нова реклама

ФОТО: Ирина Шајк целосно гола во нова реклама

Ирина Шајк се појавува целосно гола во нова реклама. Таа со полна пареа го зазема самиот врв на светската листа на најсексапилни жени.

irina-shajk-2
Ирина Шајк целосно гола во нова реклама

А како не би го зазела, кога постојано знае како да не потсети колку добро изгледа. Девојката која претходно беше во врска со Кристијано Роналдо, а сега е заедно со Бредли Купер овој пат отиде еден чекор подалеку.

Ирина Шајк целосно гола во нова реклама
Ирина Шајк целосно гола во нова реклама

Досега имавме можност да ја видиме во разни разголени изданија, но никогаш целосно гола. Таа ја помина оваа граница и се фотографираше без ништо на себе!