сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

Со кого Ирина Шајк го слави Денот на вљубените?

Не, убавата Русинка не е заедно со нејзиното момче Бредли Купер. Холивудскиот заводник веројатно се подготвува да ја носи на романтична вечера во некој фин њујоршки ресторан. Сепак е Денот на вљубените.

irina-valentin-1

Поврзани вести

Не, убавата Русинка не е заедно со нејзиното момче Бредли Купер. Холивудскиот заводник веројатно се подготвува да ја носи на романтична вечера во некој фин њујоршки ресторан. Сепак е Денот на вљубените.

irina-valentin-2jpg

Преубавата Ирина Шајк мудро молчи за нивната врска, но затоа на нејзините следбеници на Инстаграм им откри дека пронашла совршен Валентин – едно бело плишано мече што симболично и’ го подарил срцето.

Најчитани вести