петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Ирина Шајк одигра жежок стриптиз

Манекенката Ирина Шајк одигра жежок стриптиз за новиот број на магазинот Вог.

irina-naslovna

Последни вести

Манекенката Ирина Шајк одигра жежок стриптиз за новиот број на магазинот Вог. Таа воопшто не е срамежлива кога станува збор за покажувањето на нејзините прекрасни атрибути, па затоа и e совршен избор за видеото со кое е најавен новиот број на магазинот.

irina-1

Ирина изведува заводлив стриптиз за на крај да остане само во долна облека.

irina-2

Ова видео беше снимено за време на модната недела во Њујорк, каде Оскар дела Рента имаше своја ревија, Ирина, освен што се прошета по пистата подоцна уживаше и во статусот на ѕвезда па седеше во првиот ред на ревијата на Версаче.

irina-3

Руската убавица од април годинава се забавува со Бредли Купер и познатата двојка е неразделна, претходно беше во врска со Кристијано Роналдо.

irina-4

Најчитани вести