петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Ирина Шајк природна и без грам шминка

Ирина Шајк природна и без грам шминка се појави во Холивуд. Облечена во спортска облека, веднаш по напорниот тренинг таа отиде на ручек со пријателите.

irina-shajk-naslovna

Последни вести

Ирина Шајк природна и без грам шминка се појави во Холивуд. Облечена во спортска облека, веднаш по напорниот тренинг таа отиде на ручек со пријателите.

irina-shajk-1

Токму природниот изглед и помогна на Ирина Шајк да стане еден од најбараните модели во светот, а таа воопшто не се срамеше да ја покаже својата природна убавина кога се појави без шминка на ручек во Западен Холивуд.

irina-shajk-2

Супермоделката изгледаше беспрекорно и го покажа стегнатото тело во спортска облека. Таа се појави само во црн спортски градник и хеланки, а мора да признаеме, 29-годишната моделка навистина има што да покаже.

irina-shajk-3

Најчитани вести