понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Исчезна 14-годишно девојче од Драчево

полиција

Последни вести

А.З. (47) вчера во Полициската станица Драчево пријавил дека на 4. декември годинава неговата 15-годишна ќерка излегла од дома и не се вратила.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на девојчето.

Најчитани вести