недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 0

Исчезна 14-годишно девојче од Куманово

полиција5464

Последни вести

Во текот на вчерашниот ден М.Б.(40) од Куманово пријавил дека истиот ден околу 01,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 14 годишна ќерка, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Полициските службеници превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести