четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 53

Исчезна 15-годишна девојка во Ресен

1392403441000-Missing-graphic

Поврзани вести

Вчера во 15.30 часот во Полициската Станица-Ресен, А.М. (38) од Прилеп пријавила дека на 01.05.2016 година во 17.00 часот од дома во непознат правец заминала нејзината петнаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести