среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 50

Исчезна 15 годишно девојче

полиција

Последни вести

Вчера, околу пладне, во полициската станица Беко во Скопје, скопјанецот Т.Ц. пријавил дека од Центарот за социјални работи во непознат правец заминало петнаесетгодишно девојче, над кое тој имал старателство.

Најчитани вести